29 вересня відбулась позачергова сесія Маневицької селищної ради

  • 198

Фото без опису

Сьогодні, під час позачергової сесії, скликаної за ініціативи селищного голови та депутатського корпусу, Маневицька селищна рада висловила свою чітку позицію щодо недопущення прийняття законопроєкту  № 10037 «Про внесення змін до розділу VI Бюджетного кодексу України щодо забезпечення підтримки обороноздатності держави та розвитку оборонно-промислового комплексу України». Звернення  Маневицької селищної ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів озвучила депутат Людмила Веремчук.

 

Згідно вищезазначеного документу Міністерство фінансів України планує вилучити з місцевих бюджетів податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями, поліцейськими та особами рядового і начальницького складу («Військовий» ПДФО) в Державному бюджеті України на 2024 рік.

 

Також,  депутати підтримали звернення Маневицької селищної ради до Президента України та Верховної Ради України щодо підтримки Збройних Сил України та недопущення вилучення коштів місцевих громад, ініційоване депутатом Наталією Маковецькою.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису