Фото без опису

Черчик Галина Василівна

начальник відділу

 

Юридична адреса: 
вулиця Незалежності, будинок 30
смт Маневичі
Волинська область
Україна
44601  

 Контактний телефон:
(03376) 40494

Електронна адреса:
orgmanev@gmail.com

 Графік роботи:
Понеділок-четвер: 8.00-17.15
П’ятниця: 8.00-16.00
Обідня перерва: з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв.
Вихідні дні: субота, неділя.

 Працівники відділу:

П.І.П.

Посада

№ каб.

Черчик Галина Василівна

Начальник відділу
організаційної роботи та інформаційних технологій виконавчого комітету Маневицької селищної ради

206

Турик Віктор Андрійович

Головний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційних технологій виконавчого комітету Маневицької селищної ради

207

 

Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи та інформаційних технологій виконавчого комітету Маневицької селищної ради

207

 

Фото без опису

Стислий перелік функцій:

1. Розробляє проєкти розпоряджень селищного голови, рішення селищної ради з питань, що належать до компетенції відділу.

2. Готує календарний план заходів, які проводяться на території селищної ради. Збирає і узагальнює перелік основних організаційно-масових заходів та контролює їх виконання.

3. Здійснює організаційне забезпечення роботи селищної  ради, виконавчого комітету та заходів за участю керівництва селищної ради.

4. Формує план роботи Маневицької селищної ради за пропозиціями, депутатів, членів виконавчого комітету, керівників структурних підрозділів виконавчого комітету комунальних підприємств, установ та організацій Маневицької селищної ради.

5. Взаємодіє з органами державної влади, органами місцевого самоврядування, установами, організаціями та підприємствами, з засобами масової інформації, політичними партіями, громадськими та релігійними організаціями з питань, що належать до компетенції відділу.

6. Висвітлює діяльність селищного голови, виконавчого комітету, депутатського корпусу селищної ради в засобах масової інформації, на веб-сайті селищної ради та на сторінках  у соціальних мережах.

7. Здійснює заходи щодо оприлюднення на офіційному вебсайті селищної ради розпоряджень селищного голови, проектів рішень сесії, рішень сесії, рішень виконкому, постійних комісій та інших документів селищної ради за поданням відповідальних працівників виконавчих органів селищної ради.

8. Згідно поданих клопотань готує проєкти розпоряджень селищного голови про нагородження Почесною грамотою Маневицької селищної ради або Подякою Маневицького селищного голови та веде облік нагороджених.

9. Розглядає за дорученням селищного голови звернення громадян, установ і організацій з питань, що належать до компетенції відділу.

10. Здійснює технічне забезпечення роботи  вебсайту Маневицької селищної ради, системи голосування «Голос» та автоматизованих системселищної ради.  

11. Впроваджує та супроводжує прикладні програмні продукти для автоматизації основних (типових) процесів діяльності селищної ради.

12. Розробляє і здійснює заходи, спрямовані на розвиток та захист інформаційної сфери громади.

 

Нормативно-законодавча  база,  яка використовується в роботі відділу:

Конституція України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»

Закон України «Про запобігання корупції»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «По захист персональних даних»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про інформацію»

Рішення Маневицької селищної ради від 16.12.2020 №2/2 «Про затвердження Регламенту Маневицької селищної ради восьмого скликання»

Рішення Маневицької селищної ради від 03.06.2021 №(/6 «Про затвердження Положення про офіційний веб-сайт Маневицької селищної ради»

 

 

 

Гід державних послуг. Банер