Цикалюк Галина Дмитрівна

староста

 

Будківський старостинський округ з центром у селі Будки, що складається із сіл Будки, Рудка, Кам’януха

 

Сацик Ірина Володимирівна

староста

 

Великоведмезький старостинський округ з центром у селі Велика Ведмежка, що складається із сіл Велика Ведмежка, Нові Підцаревичі

 

Похила Людмила Миколаївна

староста

 

Довжицький старостинський округ з центром у селі Довжиця, що складається із сіл Довжиця, Велика Яблунька, Граддя, Загорівка, Мала Яблунька

 

Ліщук Сергій Анатолійович

староста

 

Комарівський старостинський округ з центром у селі Комарове, що складається із сіл Комарове, Новосілки

 

Зінчук Оксана Миколаївна

староста

 

Костюхнівський старостинський округ з центром у селі Костюхнівка, що складається із сіл Костюхнівка, Вовчицьк, Колодії

 

Бортник Наталія Петрівна

староста

 

Куклинський старостинський округ з центром у селі Кукли, що складається із сіл Кукли, Северинівка

 

Нестерук Надія Францівна

староста

 

Лісівський старостинський округ з центром у селі Лісове, що складається із сіл Лісове, Гута Лісівська

 

Бідун Тетяна Миколаївна

староста

 

Новорудський старостинський округ з центром у селі Нова Руда, що складається із сіл Нова Руда, Градиськ, Набруска

 

Биковський Петро Миколайович

староста

 

Оконський старостинський округ з центром у селі Оконськ, що складається із села Оконськ

 

Свента Марія Агафонівна

староста

 

Чарторийський старостинський округ з центром у селі Чарторийськ, що складається із села Чарторийськ

 

Базюк Віталій Прокопович

староста

 

Троянівський старостинський округ з центром у селі Троянівка, що складається із сіл Троянівка, Бережниця, Майдан, Черськ

 

Мурашко Олександр Володимирович

староста

 

Цмінівський старостинський округ з центром у селі Цміни, що складається із сіл Цміни, Козлиничі, Мала Ведмежка, Підгаття, Хряськ

 

Шилак Людмила Анатоліївна

староста

 

Черевахівський старостинський округ з центром у селі Череваха, що складається із сіл Череваха, Софіянівка