Фото без опису

Опис Герба Маневицької селищної

 територіальної громади

 

Герб являє собою заокруглений донизу щит, форма щита  із заокругленою нижньою частиною. Щит перекинуто вилоподібно і  розділено на три частини. У правому верхньому зеленому куті зображена золота сосна, символ стійкості, і вказує на основне багатство громади – ліси.

В другій червоній частині зображено золотом фрагмент будівлі Маневицького вокзалу, з побудовою якого і утворилося селище Маневичі, центр громади, у зв’язку з будівництвом залізниці Ковель-Сарни наприкінці ХІХ століття.

В нижній, блакитній частині герба, зображено сріблом гідрологічну пам’ятку «Оконські джерела», яка вказує на водні об’єкти, які наявні на території громади: ріки та озера. Картуш увінчує срібна корона з трьома вежами, яка притаманна для гербів селищних територіальних громад.

Білий колір (в геральдиці срібний) – символ благородства, чистоти, щирості.

Зелений колір – надія, достаток, свобода, радість, а також символ лісів, рослинності.

Червоний колір, колір козацтва, гербів Волині, колір родового знаку князів Чорторийських «Погоня».

Блакитний колір – символ краси, величі, вірності, честі, слави, щирості, символ водних багатств громади.

Золото в  геральдиці традиційно символізує багатство, справедливість, верховенство, велич, повагу, пишність, силу, вірність, чистоту, постійність.

 

 

Фото без опису

Опис Прапора Маневицької селищної

 територіальної громади

         

Прапор  селищної громади є прямокутним полотнищем і має співвідношення сторін 2:3. Складається з двох горизонтальних рівновеликих смуг: верхньої зеленої і нижньої блакитної, посередині вузька смуга з кругом білого кольору, на якій зображено фрагмент будівлі Маневицького вокзалу з побудовою якого і утворилося селище Маневичі, центр громади, у зв’язку з будівництвом залізниці Ковель-Сарни наприкінці ХІХ століття, в оточенні по колу 14-ма жовтими восьмипроменевими зірками, що символізують тринадцять старостинських округів та селище Маневичі.

Зелений колір – надія, достаток, свобода, радість, а також символ лісів, рослинності. Білий колір (в геральдиці срібний) - символ благородства, чистоти, щирості. Синій колір – символ краси, величі, вірності, честі, слави, щирості, символ водних багатств громади.

Золото в  геральдиці традиційно символізує багатство, справедливість, верховенство, велич, повагу, пишність, силу, вірність, чистоту, постійність. Кольорова гама притаманна особливостям населених пунктів Маневицької громади, а саме відтінки зеленого, жовтого, синього, білого та інших кольорів, та чітко пов’язана з Гербом.

 

 

 

Фото без опису

Опис логотипу Маневицької селищної

 територіальної громади

 

 

В логотипі використовується схематичне зображення крила над зелено-синім написом – Маневицька громада.

Символіка: крила – покровительство, піклування, благовоління, патронаж, духовність, об’єднання.

Позиціонування: громада, що об’єднує під своїм крилом. Примножує добробут, втілює перспективи розвитку, створює комфорт. Громада, що береже духовні цінності та природу краю.

Гасло: завжди на висоті.

Гід державних послуг. Банер