Експеримент Уряду з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій "Старт в ІТ"

  • 723

Фото без опису

Кабмін погодив реалізацію у 2022 році експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій "Старт в ІТ" та затвердив порядок проведення такого експерименту.

Як пояснив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, програма передбачає надання стипендій у розмірі до 30 тисяч гривень на навчання й отримання навичок молодшого розробника, дата-аналітика чи графічного дизайнера. Ці кошти можна буде витратити на оплату школи чи курсів, які визначить Міністерство цифрової трансформації.

"Ця програма має надати можливість розпочати кар’єру в ІТ для 60 тисяч українців. Програма не для студентів, і не для ІТ-фахівців. Ця програма для людей, які мають попередній досвід роботи, але зараз, наприклад, цю роботу втратили чи перебувають у простої і хочуть опанувати нові навички для нової кар’єри. Держава надає таку можливість. ІТ-вці за останні роки стали справжнім середнім класом в Україні, тож ми зацікавлені в тому, аби їх кількість лише збільшувалася" - зазначив очільник Уряду.

Постанова Кабінету Міністрів України від 24.06.2022 року №737 "Про реалізацію експерименту з організації навчання осіб за освітніми програмами у сфері інформаційних технологій “Старт в ІТ”