Афганістан - це біль і смуток, чиєсь обірване життя

  • 1434

Сьогодні  в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У селищі Маневичі біля пам'ятного знаку «Воїнам-афганцям» голова громади Олександр Гаврилюк, голова Маневицької організації ветеранів Афганістану Петро Чебелюк разом з побратимами та представниками трудових колективів селища, поклали квіти і вшанували хвилиною мовчання  загиблих воїнів-інтернаціоналістів Юрія Суліковського, Володимира Швеця, Бориса Оленюка, Михайла Мандзюка та усіх українців, які віддали своє життя гідно виконуючи інтернаціональний обов’язок у тій страшній війні.


Після цього у Маневицькій публічній бібліотеці відбувся тематичний захід на який зібралися ветерани-афганці, керівництво та громадськість селища. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїна-афганця, маневичанина Олега Морозюка, який вчора передчасно пішов із життя.

Зі словами глибокої поваги до людей, які пройшли дорогами війни, втрачали друзів та не раз зазирали в обличчя смерті, а нині залишаються зразком справжньої мужності, братерства та самовідданості звернувся заступник Маневицького селищного голови Володимир Фурманчук. За активну громадську позицію  та вагомий особистий внесок у справу патріотичного виховання молоді Володимир Васильович нагородив  Почесною Грамотою Маневицької селищної ради жителів громади Олександра Шостака та Володимира Костюкевича.


Щороку селищний голова Олександр Гаврилюк разом з ветеранами-афганцями в переддень вшанування учасників бойових дій на території інших держав, відвідують сім’ї загиблих воїнів та місця їх поховання. В цьому році вони також побували в селах Гута Лісівська, Цміни, Козлиничі і Грузятин, де схиливши голови поклали квіти до підніжжя пам’ятників та відвідали маму Бориса Оленюка - Марію Василівну, сім’ї Юрія Суліковського та Володимира Швеця. У Грузятині разом із заступником Колківського селищного голови Михайлом Лободою висловили слова подяки та глибокої шани за сина мамі Михайла Мандзюка – Ганні Костянтинівні та привітали її з 86-річчям, яке вона святкувала 13 лютого.