Відзначили День національної поліції України

  • 75

Фото без опису

Сьогодні у приміщенні Першого відділення поліції (сел. Маневичі) Камінь-Каширського РВП ГУНП у Волинській області відбувся урочистий захід для тих, хто пов’язав свою долю із важкою і героїчною професією поліцейського.

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх, хто віддав своє життя за мир, за свободу, за Україну.

Привітати правоохоронців з нагоди Дня Національної поліції України прийшли представники місцевої влади, прокуратури, суду, територіального центру комплектування та соціальної підтримки, пенітенціарної служби.

Секретар Маневицької селищної ради Володимир Черчик висловив глибоку вдячність усім поліцейським за їхню кропітку працю, мужність та відданість справі. Він підкреслив, що завдяки злагодженій взаємодії та підтримці можна досягати значних результатів у боротьбі зі злочинністю та забезпеченні правопорядку.

За сумлінне виконання службових обов'язків, вірність присязі, високий професіоналізм та з нагоди Дня національної поліції кращих співробітників було нагороджено грамотами, подяками та відзнаками.