Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

  • 77

Фото без опису

16 важливих для життєдіяльності громади питань розглянули сьогодні, 27 червня 2024 року, на засіданні виконавчого комітету під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка.
Члени виконкому затвердили внесення змін до фінансових планів комунальних підприємств: Маневицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги, Маневицька багатопрофільна лікарня, Маневицька друкарня.
На засіданні було прийнято низку рішень про надання дозволів на видалення аварійно небезпечних дерев на території населених пунктів громади.
Ряд питань соціального спрямування, з яких прийнято відповідні рішення, стосувалися надання дозволу на здійснення правочину від імені малолітньої дитини, встановлення піклування та призначення піклувальника, надання статусу дитини-сироти, виплати допомоги на поховання тощо.
Окрім цього, члени виконавчого комітету розглянули питання щодо повторного проведення конкурсу на здійснення операцій із збирання та перевезення побутових відходів на території населених пунктів Маневицької селищної ради.