У Центрі культури та дозвілля Маневицької селищної ради вітали з нагоди 70-річчя від дня народження багаторічного керівника духового оркестру Володимира Олександровича Гейка

  • 67

Фото без опису

Слова щирих привітань линули від очільника громади Олександра Гаврилюка, секретаря ради Володимира Черчика, заступника селищного голови Володимира Фурманчука, начальника відділу культури та туризму Олександра Піддубного, колег колективу мистецької установи. Міцного здоров’я, плідної праці, творчого неспокою, миру, злагоди, добробуту і щедрих Божих благословінь бажали усі присутні імениннику.

За багаторічну самовіддану працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток галузі культури, збереження, розвиток і популяризацію у громаді духового музичного мистецтва Олександр Гаврилюк вручив ювіляру Подяку Маневицького селищного голови.

Бажаємо Володимиру Олександровичу й надалі творити та випромінювати лише позитив, незважаючи на непрості часи, й відроджувати прекрасне духове мистецтво на теренах Маневицької громади ще довгі роки.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису