Оголошення проведення аукціону щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Маневицької селищної ради

  • 40

Фото без опису

Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради повідомляє про оголошення проведення аукціону щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Маневицької селищної ради, а саме кабінет адміністративного приміщення за адресою: 44601, вул. Незалежності, 19, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область:
-    аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на другому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 14,5 кв м. Дата проведення аукціону: 28.06.2024 року.
Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою автоматично.
Подати заяву чи отримати повну інформацію про об’єкт нерухомого майна, що пропонується в оренду, можна на електронній торговій системі.  
Разом з тим повідомляємо, що за роз’ясненням щодо умов та порядку оренди просимо звертатися у відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради, що знаходиться в приміщенні Маневицької селищної ради за адресою: 44601, вул. Незалежності, 30, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область (кабінети 101,103).