У громаді відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат з програми спортивних ігор школярів

• 232

Фото без опису

Днями в парковій зоні селища проведено змагання з легкоатлетичного кросу серед юнаків та дівчат з програми спортивних ігор школярів закладів загальної середньої освіти Маневицької селищної ради. В них взяли участь більше 100 школярів Маневицької громади. Результати виступів учасників та команд у змаганнях:

Біг 500 м (юнаки)

3 місце – Колбасюк Денис (Оконський ліцей)

2 місце – Тимощук Олександр (Маневицький ліцей №2)

1 місце – (Чарторийський ліцей)

Біг 500 м (дівчата)

3 місце – Чебелюк Тетяна  (Куклинський ліцей)

2 місце - Пахолюк Софія  ОЗ ЗСО («Цмінівський ліцей»)

1 місце - Шевчук Каріна (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)

Біг 1000 м (юнаки)

3 місце – Чубай Дмитро (Маневицький ліцей №20

2 місце - Ліщук Артем (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія Снітка)

1 місце - Корольчук Нікіта (Оконський ліцей)

Біг 1000 м (дівчата)

3 місце – Музичук Анастасія (Чарторийський ліцей)

2 місце – Ляшук Дарина ОЗ ЗСО («Цмінівський ліцей»)

1 місце – Кулініч Діана (Маневицький ліцей №1 імені Героя України Андрія)

В загальнокомандному заліку 3 місце посіла команда Чарторийського ліцею,

2 місце вибороли спортсмени ОЗ ЗСО «Цмінівський ліцей», а перемогу здобула команда Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка.

Всі переможці та призери змагань нагороджені дипломами та медалями відділу освіти, молоді та спорту, які командам вручив головний спеціаліст відділу Руслан Клімчук.

Щиро вітаємо переможців та призерів змагань з нагородами. Дякуємо ЗСУ! Слава Україні! Героям Слава!