• 30

Фото без опису

Вихованці Маневицької дитячо-юнацької спортивної школи протягом чотирьох місяців приймали участь в чемпіонаті Волині, який проходив під егідою Асоціації мініфутболу (футзалу) Волині.

В черговий раз юні спортсмени Маневицької ДЮСШ проявили себе згуртованими командами.

Футзалісти категорії U-12 провели по 14 матчів. Хлопці посіли - 2 сходинку Чемпіонату, дівчата - 7 сходинку.

У віковій категорії U-15 було зіграно - 12 матчів. Спортсмени показали хорошу комбінаційну гру, але напевно не вистачило фарту, у підсумку - 4 місце.

Також діти отримали індивідуальні номінації:

кращий гравець команди U-12 (хлопці) – Гордій Мирон;

кращий бомбардир чемпіонату Волині – Бусел Макар;

кращий гравець команди U-12 (women) – Писарська Дарина;

кращий гравець U-15 – Ковбасюк Денис.

Одночасно з чемпіонатом Волині проходив і Кубок, де вихованці Ковбасюка Богдана дійшли до фіналу де зустрілися з командою «Адреналін» і в запеклій боротьбі вибороли Кубок. Бажаємо нашим футзалістам подальших вдалих стартів та високих спортивних здобутків.