Маневицьку селищну організацію ветеранів війни і праці очолив новий керівник

  • 48

Сьогодні відбулося засідання Маневицької селищної організації ветеранів війни і праці за участі селищного голови Олександра Гаврилюка. На порядку денному розглядалося питання про складання повноважень голови ветеранської громадської організації Дмитра Фальковського та обрання нового керівника. Дмитро Лукич подякував усім присутнім за спільну багаторічну діяльність та виявив бажання піти на заслужений відпочинок. До присутніх звернувся Олександр Гаврилюк, який наголосив на необхідності обрання нового голови ветеранської організації для її подальшої безперебійної роботи.

Після бурхливого обговорення у залі, учасниками зборів було запропоновано кандидатуру Шостака Олександра Леонтійовича голову первинної ветеранської організації Чарторийського старостинського округу, учасника бойових дій, ветерана війни в Афганістані. Члени зібрання одноголосно підтримали запропоновану кандидатуру.

Очільник громади Олександр Гаврилюк щиро подякував Дмитру Фальковському за послідовну та наполегливу працю, за людяність, професіоналізм та відповідальне ставлення до своїх професійних обов’язків та висловив побажання міцного здоров’я, оптимізму й плідного довголіття.

Також Олександр Оксентійович привітав з відповідальною посадою новообраного голову Маневицької селищної організації ветеранів війни і праці Олександра Шостака та побажав йому успіхів у діяльності та плідної роботи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+3

Переглянути статистику та оголошення

Просувати допис

Подобається

Коментувати

Поширити