У Маневичах вшанували борців за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу

  • 67

У Маневичах вшанували борців за українську Незалежність – від козацьких часів і до сьогодні, які присвятили свої життя служінню українському народу

Напередодні дня Покрови Пресвятої Богородиці, яка вважається покровителькою і заступницею українського воїнства, у громаді відзначили День захисників і захисниць України.

На площі, перед будівлею Маневицької селищної ради, зібралися представники колективів підприємств та установ, мешканці селища, аби спільно віддати данину глибокої поваги відважним воїнам, захисникам і захисницям України та у хвилині мовчання схилити голови перед світлою пам’яттю тих, хто віддав своє життя заради волі і свободи рідної Вітчизни.

Почесне право підняти Державний Прапор України було надано сину загиблого Героя-земляка Олександра Мандзюка - Максиму Мандзюку.

Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, звертаючись до присутніх, подякував кожному, хто із зброєю в руках захищає усіх нас, хто ціною власного життя наближає Перемогу та наголосив, що керівництво, депутатський корпус і виконавчий комітет селищної ради, волонтери, разом із жителями громади спільно працюють для допомоги нашим воїнам.

Слова вдячності за підтримку линули від військовослужбовців.

Щиру молитву до Всевишнього за здоров’я бійців та перемогу над окупантом звершили представники духовенства селища.

На знак гідної пошани до загиблих земляків та усіх полеглих українських воїнів присутні на заході поклали квіти до пам’ятного знаку «Назавжди в наших серцях».