Повідомлення про громадське обговорення містобудівної документації «Детальний план території для будівництва виробничої будівлі на вул Комарова в смт Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області орієнтовною площею 0,5818 га»

  • 334

Фото без опису

 

Повна назва  документу державного планування: «Детальний план території для будівництва виробничої будівлі нв іул Комарова в смт Маневичі Камінь-Каширського району Волинської області орієнтовною площею 0,5818  га».
Підстава: рішення Маневицької селищної ради від 03.08.2017  № 21/12
Виконавець: ТзОВ « ЗАХІДКОМУНДОРПРОЕКТ»
Орган що приймає рішення про затвердження документу державного планування:  Маневицька селищна рада.
Передбачувана процедура громадського обговорення:
а) дату початку та строки здійснення процедури:  Зауваження та пропозиції до проєкту державного планування  надаються протягом 30 днів з дня опублікування оголошення.
б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадськ іслухання тощо): Громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в усній та  письмовій формі зауваження та пропозиції до проекту документу державного планування. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або вмотивовано їх відхиляє.
в) дата, час і місце проведення запланованих громадських слухань:  слухання відбудуться     01.11. 2023 року о 12.00 год, в  залі засідань Маневицької селищної ради смт Маневичі, вул. Незалежності, б. 30.
 г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією: Маневицька селищна рада. Адреса: 44600, вул. Незалежності, 30, смт. Маневичі, Волинської області
д) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси: Мавневицька селищна рада, адреса: 44601, вул. Незалежності,30, смт Маневичі, Волинської області. Електронна адреса:  manevychi.rada@ukr.net . Відповідальна особа: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Маневицької селищної ради, Балаєв Віталій Борисович тел. – 21161, електронна адреса: ar-manevychi@ukr.net
ж) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов'язаної із здоров'ям населення, що стосується документа державного планування - Волинська обл., смт. Маневичі, вул. Незалежності, 30.

Детальний план території