Центри зайнятості Волині працевлаштували понад тисячу внутрішньо переміщених осіб

  • 78

Фото без опису

 

Працевлаштування внутрішньо переміщених осіб у нових громадах – один із пріоритетів служби зайнятості та влади на місцях. Саме тому, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, разом з Державною службою зайнятості, міжнародними гуманітарними організаціями та роботодавцями об’єдналися, аби полегшити цей процес, створивши належні умови для життя та роботи громадян.

Нині, всі шукачі роботи, які змінили місце проживання внаслідок війни, можуть скористатися послугами центру зайнятості. До слова, з початку повномасштабного вторгнення, до Волинського обласного центру зайнятості звернулося 3 420 людей, які переїхали з інших регіонів. Найбільше з Донецької, Харківської, Луганської та Херсонської областей.  

Наші громадяни можуть отримати такі послуги від служби зайнятості: матеріальну допомогу впродовж трьох місяців із дня взяття на облік; профорієнтаційну роботу і працевлаштування; професійне навчання, ваучер; гранти і мікрогранти на створення або розвиток власної справи.

«Загалом, коли шукач роботи звертається до центру зайнятості, наші фахівці пропонують широкий спектр послуг: від консультацій та профорієнтації – до безпосереднього супроводу в написанні бізнес планів для отримання грантів. У нас до кожної людини – індивідуальний підхід», – розповіла директор Волинського ОЦЗ Алла Куцин.

До слова, від початку війни служба зайнятості вже працевлаштувала понад тисячу внутрішньо переміщених осіб і це число продовжує зростати, адже зайнятість та професійна реалізація – важливий аспект життя та безпосередній внесок у наближення Перемоги.

Щоб дізнатися докладнішу інформацію про послуги та можливості служби зайнятості телефонуйте за номерами гарячих ліній: 066) 353-74-95, (068) 063-42-15 або за номером 044 244 94 69.