У Куклах попрощалися з воїном Віталієм Квачем

  • 38

 

Ще один воїн-земляк приєднався до небесного легіону. Віталій Володимирович народився та виріс у селі Кукли. Проживав у батьківському домі, займався господарством, допомагав односельчанам, не цурався ніякої роботи, був добрим душею, відкритим до спілкування. Сім’ї своєї не створив, дітей не мав, батьки уже відійшли у вічність. У захисника залишилися рідний брат та сестра.

Захищав рідну землю від російського загарбника під час проведення АТО. На початку березня 2022 року знову пішов боронити Вітчизну від ворога. Під час бойових дій отримав контузію, проходив лікування. За словами командирів військової частини, свої обов’язки військовослужбовця виконував зразково та користувався авторитетом серед побратимів. Захищаючи свободу й незалежність в бою за Україну був поранений. 16 травня 2023 року помер від ушкоджень у лікарні м. Дніпро.

Вчора жителі громади з пошаною зустрічали Героя, який востаннє повертався до рідного дому. Сьогодні провести в останню дорогу 48- річного Віталія Квача прийшли родичі, односельчани, представники влади та військові побратими. Панахиду за упокій душі українського захисника відслужили  у Свято-Михайлівському храмі, поховали з військовими почестями на місцевому кладовищі. Уся Маневицька громада у скорботі. Вічна пам’ять воїну, який загинув за вільну та незалежну державу. Щирі співчуття родині.