Відбулася зустріч музейників України на офлайн-заході «Можливості програми ЄС «Креативна Європа»

  • 40

Напередодні Міжнародного Дня Музеїв, директор Маневицького краєзнавчого музею мав приємну нагоду зустрітися в Києві, з музейниками України на офлайн-заході«Можливості програми ЄС «Креативна Європа» для представників музейної сфери», яку наморганізувало Бюро програми ЄС «Креативна Європа» в Україні у партнерстві з Українським культурним фондом.

Під час події були презентовані можливості від програми ЄС «Креативна Європа», а також Українського культурного фонду, Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція», ГО «Інша Освіта» та Агенції «Proto Produkciia».

На заході, приємно було поспілкуватися з заступником генерального директора з наукової роботи Національного музею історії України у Другій світовій війні Людмилою Вікторівною Рибченко, ученим секретарем Національного історико-культурного заповідника "Чигирин" Яніною Діденко, директорами музеїв Києва, Тернополя, Львова та багатьма представниками поважних музейних інституцій та невеликих музеїв майже з усієї України.

В межах заходу, команда Міжнародного благодійного фонду «Ізоляція» презентувала успішний проєкт `ZMINA:REBUILDING`, який отримав грант від програми ЄС «Креативна Європа», також відбувся воркшоп «Технічна сторона подачі грантової заявки на конкурси програми ЄС «Креативна Європа», а на завершення відбулася панельна дискусія «Потреби української музейної сфери у проектному грантовому фінансуванні під час війни».

В загальному музейні працівники отримали можливість для налагодження комунікації та співпраці на міжрегіональному рівні.