Учні відділу духових інструментів Маневицької школи мистецтв взяли участь у Відкритому регіональному конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Wind and brass»

  • 23

Учні відділу духових інструментів Маневицької школи мистецтв взяли участь у Відкритому регіональному конкурсі юних виконавців на духових та ударних інструментах «Wind and brass», який проходив 6 травня в приміщенні Володимирської дитячої музичної школи. Юні музиканти пройшли відбірковий тур, де члени журі оцінювали відеозаписи виступів конкурсантів, та лише тоді отримали запрошення на участь в очному прослуховуванні. Орест Франчук (труба, викладач Олег Горайчук, концертмейстер Олена Кедик) здобув 2 місце та грошову винагороду від спонсорів конкурсу, Андрій Степасюк (кларнет, викладач Олексій Вергун, концертмейстер Олена Кедик) нагороджений дипломом за участь. Подяками за участь у першому турі від журі конкурсу нагороджені кларнетистка Оксана Франчук, саксофоніст Роман Мельник (викладач Олег Горайчук) та саксофоніст Юрій Панкрашкін (викладач Анатолій Мельник).

Щиро вітаємо талановитих учнів та їх викладачів з високими результатами спільної кропіткої праці, бажаємо успіху, натхнення, невичерпної енергії та яскравих творчих здобутків.