У Маневицькій громаді провели благодійний армарок для допомоги ЗСУ «Великодні барви Перемоги»

  • 218

 

 

Напередодні великодніх свят Маневицькою селищною радою організовано та проведено благодійну ярмарку, участь у якій взяли заклади освіти та культури, старостинські округи, релігійні громади, колективи підприємств та організацій, небайдужі жителі. Благословили молитвою проведення заходу представники духовенства селища. Слова вдячності усім, хто долучився до проведення благодійної справи, звучали від очільника громади Олександра Гаврилюка. Він привітав жителів з наступаючи святами, зазначивши, що сьогодні наша найголовніша мета - це допомога доблесним та відважним воїнам, які боронять нашу державу від ворога.

 

До уваги відвідувачів були представлені вироби великодньої тематики, сувеніри, свічки, смаколики. На центральній площі селища красувалася великодня писанка громади, створена талановитими митцями Світланою Стрельчук та Сергієм Ляцевичем, біля якої можна було сфотографуватися усім охочим. Крім того, на ярмарку було багато різних тематичних фотозон. Проводилися майстер-класи по виготовленню писанки, патріотичних атрибутів. Маленькі жителі мали змогу написати побажання воїнам і розмалювати паперові малюнки у формі писанки, повісивши їх на імпровізоване пасхальне дерево. Ці малюнки поїдуть з великодніми гостинцями від жителів громади до наших захисників у найгарячіші точки.

Під час проведення ярмарку було зібрано продукти тривалого зберігання, великодню випічку, солодощі, чай та каву, речі особистої гігієни та медичні препарати, які уже завтра буде доставлено бійцям.

Також повідомляємо, що благодійна акція буде діяти ще до 14 квітня. Усі охочі мають змогу принести великодні дарунки у Центр культури та дозвілля Маневицької селищної ради.

Сьогодні тисячі українських воїнів боронять свободу, незалежність та територіальну цілісність України. Наші захисники постійно потребують уваги та допомоги. Велика вдячність учням, педагогам, культпрацівникам, старостам та усім жителям Маневицької громади за допомогу. Разом ми непереможні! Отже, спільними зусиллями було зібрано понад 91 тис. грн. За ці кошти буде закуплено та передано нашим воїнам-землякам засоби та прилади, які допоможуть їм у наближенні Перемоги.

З вірою у Перемогу!