Маневицька селищна рада повідомляє про оголошення проведення аукціонів щодо передачі в оренду нерухомого майна

  • 140

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

 

 

Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради повідомляє про оголошення проведення аукціонів щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Маневицької селищної ради, а саме кабінети адміністративного приміщення за адресою: 44601, вул. Незалежності, 19, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область:

  • аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на першому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 30,9 кв м. Дата проведення аукціону: 12.04.2023 року;
  • аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на другому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 8,8 кв м. Дата проведення аукціону: 12.04.2023 року.

Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою автоматично.

Подати заяву чи отримати повну інформацією про об’єкти нерухомого майна, що пропонуються в оренду, можна на електронній торговій системі. 

Разом з тим повідомляємо, що за роз’ясненням щодо умов та порядку оренди просимо звертатися у відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради, що знаходиться в приміщенні Маневицької селищної ради за адресою: 44601, вул. Незалежності, 30, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область (кабінети 101,103).