У Маневицькій громаді попрощалися з  загиблим Героєм Василем Клепанчуком

  • 158

 

 

До когорти воїнів небесного легіону долучився 37-річний уродженець села Цміни Василь Клепанчук. 30 березня провести в останню дорогу українського захисника у рідному селі прийшли односельчани, родина, друзі, представники влади та військові. Василь Леонідович з початку повномасштабного вторгнення став на захист Батьківщини. Ніколи не боявся труднощів, за словами командирів військової частини, свої обов’язки військовослужбовця виконував зразково та користувався авторитетом серед побратимів.  

Виріс у багатодітній родині. Був добрим, спокійним та трудолюбивим. Працював на будівництві у Києві, на підприємстві «Хайббері». Вдома на нього з нетерпінням чекала кохана дружина, діти, мама.

Загинув воїн 21 березня 2023 року в наслідок мінометного і танкового обстрілу, виконуючи бойове завдання на території Луганської області.

Напередодні домовину з тілом Героя  навколішки, схиливши голови у пошані, зустрічали мешканці громади. Чин похорону за упокій душі українського бійця звершили священики Православної Церкви України на чолі з благочинним Маневицького району протоієреєм Андрієм Закидальським. Поховали Василя Клепанчука з почестями на місцевому кладовищі.

«Він жив, кохав, працював, ростив своїх кровиночок, мріяв та будував плани на майбутнє, але війна все зруйнувала… Вічна пам’ять воїну, який загинув за вільну та незалежну Україну. Щирі співчуття родині.