У Маневицькому Центрі творчості дітей та юнацтва відбулося відкриття виставки творчих робіт Зразкової художньої студії «Чарівна палітра»

  • 170

Фото без опису

У Маневицькому Центрі творчості дітей та юнацтва відбулося відкриття виставки творчих робіт Зразкової художньої студії «Чарівна палітра», яку презентувала керівник Оксана Адамівна Мельник. Виставка діятиме у вестибюлі Маневицького ЦТДЮ з 27 березня по 09 квітня 2023 року.

Урочисто виставку відкрила директорка Маневицького ЦТДЮ Валентина Ковальчук, яка зазначила, що почесне звання «Зразковий художній колектив» присвоєно студії 2018 року. Численними перемогами на обласних та всеукраїнських конкурсах і фестивалях вихованці щоразу підтверджують власний талант. Матеріали цьогорічної виставки по завершенню воєнного стану в Україні будуть подані в Український державний центр позашкільної освіти для підтвердження почесного звання студії, що офіційно відбувається один раз на 5 років.

Художня студія «Чарівна палітра» при Маневицькому ЦТДЮ успішно функціонує із 2004 року. За ці майже 10 років студія випустила багато вихованців, які пов’язали свою майбутню професію саме з мистецтвом. До слова долучилася Анна Лиса, випускниця студії, яка нині є професійним архітектором. Також виступила Наталія Сидорук, яка після випуску із художньої студії «Чарівна палітра» вступила до Львівської національної академії мистецтв та сьогодні викладає у школі мистецтв.

До вітального слова долучилася директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Оксана Кушко, яка зазначила, що професійну майстерність і творчість педагога можна розгледіти у талановитих роботах та перемогах вихованців, що вкотре доводить праця Оксани Адамівни, керівника художньої студії.

Свої роботи презентували вихованці «Чарівної палітри». Варто зазначити, що на виставці представлено понад 200 яскравих творчих робіт, розглянути які маневичани та гості селища матимуть змогу протягом двох тижнів.

Щиро вітаємо керівника студії та вихованців! Бажаємо нових успіхів, натхнення та творчої наснаги!

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

 

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису