Відбулось засідання комісії виконавчого комітету з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади
Під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка відбулось засідання комісії виконавчого комітету з питань надання одноразової матеріальної допомоги жителям територіальної громади. В ході засідання члени комісії розглянули 11 заяв щодо призначення матеріальної допомоги жителям, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують допомоги на лікування, відбудову житлового будинку, знищеного внаслідок пожежі.
Враховуючи рекомендації комісії, підготовлено відповідні проєкти рішень. Вищезазначені питання розглядатимуться на черговому засіданні виконавчого комітету.