Відбулось засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників для  роботи на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Маневицької територіальної громади

  • 242

Фото без опису

01 березня 2023 року відбулось засідання конкурсного комітету із визначення автомобільних перевізників для  роботи на міських, приміських і міжміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Маневицької територіальної громади.
На конкурс було запропоновано маршрут Нові Підцаревичі-Маневичі-Нові Підцаревичі (через Цміни, Козлиничі). Автобусний маршрут з’єднає села Нові Підцаревичі, Велика Ведмежка, Цміни, Хряськ, Козлиничі із центром громади. За результатами проведеного конкурсу, конкурсний комітет протокольним рішенням одноголосно рекомендував виконавчому комітету селищної ради, як організатору пасажирських перевезень, визнати переможцем на вказаному маршруті комунальне підприємство «Маневицький райсількомунгосп».