ОГОЛОШЕННЯ

  • 175

Фото без опису

 

 

 

Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради повідомляє про оголошення проведення аукціонів щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Маневицької селищної ради, а саме кабінети адміністративного приміщення за адресою: 44601, вул. Незалежності, 19, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область:

  • аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на першому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 10,2 кв м. Дата проведення аукціону: 06.03.2023 року;
  • аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на другому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 14,5 кв м. Дата проведення аукціону: 07.03.2023 року;
  • аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на першому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 11,2 кв м. Дата проведення аукціону: 07.03.2023 року.

Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою автоматично.

Подати заяву чи отримати повну інформацією про об’єкти нерухомого майна, що пропонуються в оренду, можна на електронній торговій системі. 

Разом з тим повідомляємо, що за роз’ясненням щодо умов та порядку оренди просимо звертатися у Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради, що знаходиться в приміщенні Маневицької селищної ради за адресою: 44601, вул. Незалежності, 30, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область (кабінети 101,103).