Шановні жителі територіальної громади!
З 13.02.2023 року прийом пільгових рецептів від громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи ради буде проводитись у відділі соціального захисту населення Маневицької селищної ради (ЦНАП) за адресою: смт Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 34а.
При собі НЕОБХІДНО мати:
- заяву;
- рецепт;
- чек;
- паспорт;
- ідентифікаційний код;
- чорнобильське посвідчення;
- пільгову довідку ;
- рахунок з банку.