ОГОЛОШЕННЯ! Про формування списку присяжних Маневицького районного суду

  • 90

У зв’язку зі зверненням до Маневицької селищної ради Волинської області територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області від 05.01.2023 року № 30/01-18, щодо затвердження списку присяжних, які місцевою радою формуються і затверджуються у кількості, зазначеній у поданні з числа громадян, що постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного суду.

Присяжним може бути громадянин України, який досягнув тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного суду, якщо інше не визначено законом.

Не включаються до списків присяжних громадяни:

- визнані судом обмежено дієздатними або недієздатними;

- які мають хронічні психічні чи інші захворювання, що перешкоджають виконанню обов’язків присяжного;

- які мають незняту чи непогашену судимість;

- народні депутати України, члени Кабінету Міністрів України, судді, прокурори, працівники правоохоронних органів (органів правопорядку), військовослужбовці, працівники апаратів судів, інші державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, адвокати, нотаріуси, члени Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Вищої ради правосуддя;

- особи, на яких протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;

- громадяни, які досягли шістдесяти п’яти років;

- особи, які не володіють державною мовою.

 

Для включення до списку присяжних кандидат у присяжні Маневицького районного суду Волинської області подає на ім’я селищного голови заяву, яка повинна містити інформацію щодо:

-прізвища, ім'я та по батькові кандидата у присяжні;

-постійного місця проживання;

-згоди особи бути присяжним із зазначенням назви суду;

-відсутності обставин, що унеможливлюють його участь у здійсненні правосуддя.

 

Заява повинна також містити згоду кандидата у присяжні на використання його персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», відомості щодо відсутності судимостей та хронічних психічних чи інших захворювань, що перешкоджають виконанню обов'язків присяжного.

 

До заяви додаються:

-ксерокопія паспорта громадянина України;

-документ, який підтверджує постійне проживання на території Маневицької селищної ради у разі відсутності відмітки про реєстрацію місця проживання у паспорті громадянина України.

 

Громадян, які виявили бажання бути присяжним подають заяву про включення до списку присяжних до відділу правового забезпечення та управління персоналом виконавчого комітету Маневицької селищної ради за адресою: вул. Незалежності, 30, смт Маневичі, кабінет № 204.

Контактні телефони: (03376) 4-04-94, 097-5279043, до 08.03.2023.