Національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу»

  • 182

Фото без опису

Українська держава готується здобути остаточну Перемогу над ворогом та вигнати окупантів зі своєї території. А для успішноїреалізації цього надскладного завдання потрібно постійно збільшувати власні спроможності.

З метою підсилення Збройних сил України під час майбутнього наступу, до якого наразі триває масштабна і ретельна підготовка, розпочалася національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу». У ході кампанії, оголошеної Міністерством внутрішніх справ України, буде створено додаткові бригади Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Кожен громадянин, який хоче зробити власний внесок у Перемогу, захистити майбутнє своїх дітей, відновити справедливість, та готовий взяти зброю до рук, може вступити до лав нових підрозділів. Їх формування уже розпочалося. Кістяк бригад становитимуть офіцери та солдати із великим бойовим досвідом на різних ділянках фронту, а доукомплектація відбуватиметься винятково із високовмотивованих патріотів-добровольців.

Отримати повну інформацію щодо особливостей та умов несення служби можна у відділі ЦНАП Маневицької селищної ради за адресою смт Маневичі, вул. 100-річчя Маневич, 34а.