У січні 2023 року проходив перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023»

  • 34

У січні 2023 року проходив перший тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у онлайн-режимі на базі Волинському інституті післядипломної педагогічної освіти.

Маневицьку громаду на цьому фаховому конкурсі представляли Гладь Вадим Вікторович, вчитель Маневицького ліцею №1 імені Героя України Андрія Снітка, у номінації «Фізична культура» та Клець Мирослава Миколаївна, вчитель Будківського ліцею, у номінації «Початкова освіта». Наші учасники з честю пройшли відбірковий етап у наступних конкурсних випробуваннях: «Тестування», «Майстер-клас» та «Практична робота».

Такі сміливі й відкриті інноваціям та викликам педагоги – це люди, на яких тримається освітня реформа України. Без них позитивні зміни неможливі, саме тому один із головних принципів Нової української школи – умотивований вчитель.

Успіх – це не завжди перемога. Ґрунтовна підготовка, блискуча участь, новий досвід точно позитивно вплинуть на професійну майстерність педагогів та дозволять по-новому подивитися на власну педагогічну діяльність.

Віримо у те, що участь у конкурсі сприятиме нашим колегам їхньому професійному зростанню, реалізації творчого потенціалу, підвищенню майстерності та власної самооцінки. Щиро бажаємо не зупинятись на досягнутому, йти вперед, розвиватись та досягати нових професійних висот.