Вдова загиблого Захисника України має право на пільги

  • 275

Фото без опису

Вдова загиблого Захисника України має право на пільги, визначені статтею 15

Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”,

зокрема, на 50-відсоткову знижку з оплати комунальних послуг.

✳ Пільга надається без урахування середньомісячного доходу на такі послуги:

🔹 з управління багатоквартирним будинком;

🔸 з постачання та розподілу природного газу, електричної і теплової енергії, постачання гарячої води, централізованого водопостачання, централізованогов одовідведення, поводження з побутовими відходами; 🔹 на оплату абонентського обслуговування для споживачів за індивідуальними договорами про надання комунальних послуг або за індивідуальними договорами з обслуговуванням внутрішньо-будинкових системпро надання комунальних послуг, а також витрат на управління багатоквартирним будинком, в якому створено об'єднання співвласників, житлово-будівельний (житловий) кооператив, та витрат на комунальні послуги в такому будинку;

🔸 на придбання твердого палива і скрапленого газу. 

При розрахунках плати за опалення та користування житлом площа, на яку надається знижка, становить 21 кв. м на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. м на сім'ю. 

Якщо ж дружина є непрацездатною і проживає у сім'ї, яка складається лише з непрацездатних осіб, 50-відсоткова знижка за користування газом для опалювання житла надається на подвійний розмір нормативної опалювальної площі (42 кв. м на кожну особу, яка має право на знижку оплати, та 21 кв. м на сім'ю).

📌 Важливо!

Пільги щодо плати за житло, комунальні послуги та паливо надаються незалежно від виду житла чи форми власності на нього.