У Маневичах для дітей внутрішньо переміщених осіб та дітей загиблих військовослужбовців влаштували новорічно-різдвяний захід

  • 198

За ініціативи Маневицької селищної ради у Центрі культури та дозвілля відбулася новорічно-різдвяна зустріч  «З Різдвом у серці» для дітей, батьки яких полягли за волю та незалежність України та дітей, які через війну були змушені покинути свої домівки.
На маленьких жителів громади очікували позитивні емоції, нові враження і знайомства, казкові герої, веселі ігри та пісні біля новорічної ялинки, конкурси, вікторини, які для них підготували працівники центру творчості дітей та юнацтва. За доброю традицією до малечі завітав Святий Миколай, який по­да­ру­ва­в ма­гію свя­та  та вру­чи­в по­да­рун­ки.

З вітальними словами з нагоди новорічно-різдвяних свят звернулися до присутніх заступник селищного голови Володимир Фурманчук, депутат Маневицької селищної ради Людмила Веремчук, яка передала подарунки для дітей загиблих Героїв-земляків від благодійної організації « Разом Той Драйв», депутат, директор Маневицького центру творчості дітей та юнацтва Валентина Ковальчук, яка щиро подякувала за гостинці для дітей нашим друзям із Польщі а саме: Микиті Верешку, Катерині Хелені Прокопишин та її команді з Дольна, 6 Зелена Гура. Долучилися до вітань і передали подарунки представники Церкви "Вефіль" Християн Віри Євангельської в особі Олександра Савчука за підтримки польської "Хшанувської асоціації допомоги Україні" та Igora Pawłyka.

Присутні на заході зазначили, що в ці важкі часи людям, а особливо дітям, не вистачає позитиву і тому неймовірна новорічно-різдвяна атмосфера, хоч не на довгий час, додає впевненості та віри у Мир і Перемогу.

Щира вдячність за увагу та дарунки усім хто своїм добрим серцем і милосердям долучився сьогодні до такої  благородної справи, адже діти це наше майбутнє. Разом до Перемоги! Слава Україні! Героям Слава!

Христос Народився! Славімо Його!