У громаді відбудеться аукціон щодо передачі в оренду нерухомого майна

  • 362

Фото без опису

Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради повідомляє про оголошення проведення аукціонів щодо передачі в оренду нерухомого майна, що належить до комунальної власності Маневицької селищної ради, а саме кабінети адміністративного приміщення за адресою: 44601, вул. Незалежності, 19, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область:

- аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на першому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 13,1 кв.м. Дата проведення аукціону: 04.01.2023 року;

- аукціон з передачі в оренду нерухомого майна – частини приміщення на другому поверсі адміністративного приміщення, загальною площею 30,2 кв.м.

Дата проведення аукціону: 04.01.2023 року.

Час проведення аукціону встановлюється електронною торговою системою автоматично.

Подати заяву чи отримати повну інформацією про об’єкти нерухомого майна, що пропонуються в оренду, можна на електронній торговій системі.

Разом з тим повідомляємо, що за роз’ясненням щодо умов та порядку оренди просимо звертатися у Відділ капітального будівництва, житлово-комунального господарства, благоустрою, розвитку інфраструктури та комунальної власності Маневицької селищної ради, що знаходиться в приміщенні Маневицької селищної ради за адресою: 44601, вул. Незалежності, 30, смт Маневичі, Камінь-Каширський район, Волинська область (кабінети 101,103).