Прийнято бюджет Маневицької селищної територіальної громади на 2023 рік

  • 66

21 грудня відбулася тридцята сесія Маневицької селищної ради восьмого скликання під головуванням селищного голови Олександра Гаврилюка. На початку сесії присутні вшанували хвилиною мовчання усіх українських захисників, які поклали своє життя за Україну.

Під час сесійного засідання депутати затвердили бюджет селищної територіальної громади на 2023 рік, та  внесли зміни до бюджету селищної територіальної громади на 2022 рік. Розглянули питання, що стосувалися надання дозволу на списання майна з балансу КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня» Маневицької селищної ради, та передачу майна з балансу Маневицької селищної ради відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, ряд інших питань щодо оренди майна територіальної громади.

Затвердили депутати Порядок організації харчування у закладах освіти Маневицької селищної ради  та перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Маневицької селищної ради.

На сесії було прийнято Програму благоустрою населених пунктів Маневицької селищної ради на 2023 рік, Програму соціально-економічного  та культурного розвитку Маневицької селищної ради на 2023 рік. Внесено зміни до  Програми матеріально-технічного забезпечення військових частин (установ) та підрозділів правоохоронних органів, проведення заходів територіальної оборони та комплектування військових частин, мобілізації та мобілізаційної підготовки на 2022 рік, Програми розвитку місцевого самоврядування у Маневицькій селищній територіальній громаді на 2022-2025 роки, Програми соціального захисту населення Маневицької селищної територіальної громади на 2022-2025 роки».

Окрім того, народні обранці розглянули ряд питань, що стосувалися регулювання містобудівної діяльності та сфери земельних відносин.