«Дарунки Святого Миколая» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території селищної ради

  • 117

Сьогодні у Маневицькій громаді відбувся святковий благодійний захід «Дарунки Святого Миколая» для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають на території селищної ради.

День Святого Миколая - це світле і радісне свято, яке першим приходить до нас, як добра зимова казка, сповіщаючи наближення Різдва Христового та Нового Року, і наші маленькі мешканці завжди з нетерпінням його чекають. Воно дарує віру в здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у наші душі почуття надії і любові, надихає на добрі справи та милосердя до інших.

Слова вітань лунали від селищного голови Олександра Гаврилюка, який побажав дітям миру, добра, здоров’я, благополуччя та вручив малечі солодощі та подарунки.

Надзвичайно приємно, що з подарунками для дітей завітали на свято і їх шефи - представники підприємств, установ, організацій, приватні підприємці громади.

Висловлюємо подяку славним українським воїнам за можливість проводити такі чудові новорічні зустрічі та всім причетним до сьогоднішнього заходу, адже в цей непростий час кожна дитина повинна відчути любов та опіку Святого і саме ми, дорослі, можемо подарувати радість свята, тепло та ніжність, зробити все можливе, щоб наші діти жили під мирним небом!