Маневицьким рятувальникам передано дороговартісне обладнання

  • 103

Сьогодні в селі Костюхнівка для рятувальників  13 ДПРЧ 4 ДПРЗ було передано дороговартісне обладнання на суму понад 26 тисяч євро. Завдяки тісній співпраці Волинських рятувальників з польськими друзями  в рамкам реалізації проєкту «Покращення пожежної безпеки мешканців селища Маневичі в умовах підвищення пожежної небезпеки під час війни», що співфінансується програмою польського співробітництва  з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
В  заході взяли участь  Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, заступник начальника Головного управління ДСНС України у Волинській області Василь Оліферчук, Генеральний Консул Республіки Польща в м. Луцьку Славомір Місяк, віце – консул Матеуш Маршалек, директор Центру діалогу села Костюхнівка Ярослав Гурецький, директор місцевої школи Васидь Давидюк, староста села Оксана Зінчук та представники  місцевих пожежних комад.
У рамках проєкту маневицьких рятувальників забезпечили новими бензорізами, бензопилами, мотоблоками, ноутбуками, переносними радіостанціями, бензиновим трьохфазним генератором, ліхтарями з акумуляторними батареями, тепловідбивними костюмами, підшоломниками та пожежними ременями.
Селищний голова Олександр Гаврилюк подякував учасникам проєкту за чудову співпрацю та надання дороговартісного обладнання для пожежників громади  і  висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю.