До уваги жителів Маневицької територіальної громади!

  • 62

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2022 року №1041 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного палива і скрапленого газу Пенсійним фондом України» внесено зміни до постанов Кабінету Міністрів України щодо надання житлових субсидій та пільг.

Відповідно до цієї постанови повноваження із призначення та виплати житлових субсидій та пільг на житлово-комунальні послуги від міських (міст обласного значення) та районних органів соцзахисту передаються до органів Пенсійного фонду України.

З 01 грудня 2022 року органи Пенсійного фонду України забезпечують призначення та виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Звертаємо увагу, що прийом документів від громадян для призначення пільг та житлових субсидій залишається за відділом соціального захисту та старостами громади.

Також документи можна надіслати поштою, через веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України, мобільний додаток Пенсійного фонду України або Портал Дія, офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, а також інформаційні системи Мінсоцполітики (з накладенням електронного підпису, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису).

Додатково інформуємо, що Пенсійний фонд України з 01 жовтня 2022 року забезпечує виплату житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.

Необхідні роз’яснення та консультації Ви можете отримати за телефонами:

 2-12-73, 2-15-43

Відділ соціального захисту населення

Маневицької селищної ради