Відбулась онлайн зустріч з рятівниками США та обговорено питання щодо надання гуманітарної допомоги

  • 136

01 листопада 2022 року під керівництвом заступника Маневицького селищного голови Володимира Фурманчука за участю української діаспори США Івана та Федора Мельників, вихідців із Маневиччини та начальника 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області Руслана Романюка, відбулась онлайн зустріч з рятівниками Сполучених Штатів Америки, зокрема штату Нью-Йорк.

В ході розмови Володимир Васильович ознайомив американських друзів зі станом, проблемами та принципами організації роботи пожежних формувань, що знаходяться на території громади, ситуації, яка склалася в регіоні, а саме організації та якості енергозабезпечення та недопущення розвитку аварійних випадків, що виникають у зв’язку з російською агресією.

Обговорено питання щодо надання в якості гуманітарної допомоги пожежного обладнання та засобів для місцевої пожежної охорони громади та рятувальникам 13 ДПРЧ 4 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Волинській області.

Щиро дякуємо Івану і Федору Мельникам та небайдужим жителям США за величезну підтримку та допомогу в складний для України час. Висловлюємо нашим друзям свою повагу та надіємося на подальшу плідну співпрацю.
Разом до Перемоги!