На Маневиччині з робочим візитом перебувала Ірина Констанкевич

  • 171

Сьогодні на Маневиччині з робочим візитом перебувала народний депутат України Ірина Костанкевич. Ірина Мирославівна разом з Маневицьким селищним головою Олександром Гаврилюком та першим заступником Сергієм Борисюком  поспілкувалися з колективом редакції газети «Нова Доба», оглянули вже виконані ремонтно-будівельні роботи та обговорили план подальших дій щодо завершення робіт приймального відділення КНП «Маневицька багатопрофільна лікарня».

Побувала депутатка у закладах освіти громади, зокрема у дитячому садочку «Лісові дзвіночки» і Маневицькому ліцеї №1 імені Героя України Андрія Снітка, поспілкувалася з педагогічними колективами щодо організації освітнього процесу в умовах війни та оглянула облаштування захисних укриттів у освітніх закладах.
Під час перебування у Маневицькому ліцеї Ірина Констанкевич вручила Подяку від народного депутата України директору Володимиру Козачуку.  

Опісля народна обраниця продовжила свою роботу на території Костюхнівського старостинського округу, де ознайомилася з проведеними роботами з облаштування укриття місцевого ліцею, поспілкувалася з його директором Василем Давидюком та відвідала Польський «Центр діалогу Костюхнівка».


Під час робочої зустрічі народного депутата з керівництвом громади було обговорено нагальні питання, що виникають у життєдіяльності селищної ради, та намічено можливі шляхи їх подальшого вирішення.