106-у річницю від дня народження у Чарторийську відзначила – Катерина Карпівна Коць

  • 453

Фото без опису

 

Сьогодні жителька села Чарторийськ Коць Катерина Карпівна відзначає поважну дату, а саме 106-у річницю від дня народження. Приємно коли у громаді є довгожителі, які попри чималу кількість життєвих перипетій, дочекалися поважних років. Ці люди є очевидцями багатьох історичних подій минулого століття, носіями наших традицій, глибокої життєвої мудрості.

Зі словами щирих привітань та побажань, миру, гарного настрою, бадьорості духу та родинного тепла завітали до іменинниці Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, староста села Марія Свента та голова первинної громадської організації ветеранів війни і праці села Чарторийськ Олександр Шостак.

Споглядаючи на сьогоднішню іменинницю важко повірити, що за її плечима поважна копа прожитих літ. Ювілярка є чудовим прикладом нам усім, адже стійко зносила усі труднощі, якими випробовувала її доля, усе своє життя відвідувала храм, дотримувалася посту. Щовесни Катерина Карпівна, напередодні свята перенесення мощів святого Миколая, вичищала криницю на околиці села у якій священники освячували воду. Жінка витримала, вистояла і сьогодні передає життєву мудрість своїм дітям, внукам, правнукам і праправнукам.

З юних років вона тяжко працювала в колгоспі, зазнала голодні й холодні роки, воєнне лихоліття та труднощі післявоєнної відбудови. Разом з чоловіком побудували власну оселю, виховали трьох чудових доньок. У 1996 році стала вдовою. Тішиться Катерина Карпівна та завжди з нетерпінням на гостину чекає онуків, правнуків та праправнуків.

Прощаючись, гості побажали поважній ювілярці міцного здоров’я та ще багато-багато світлих днів. Вся Маневицька громада приєднується до вітань Катерині Карпівні, та бажає при доброму здоров’ї прожити відміряний Всевишнім час і радіти кожному дню в оточенні рідних та близьких людей.

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису