Маневиччина попрощалася з загиблим захисником Олегом Миткаликом

  • 584

У громаді сьогодні провели в останню дорогу Олега Миткалика, який загинув 22 вересня під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

Олег Павлович мав мрії, будував плани, які жорстоко обірвала клята війна. Люблячий чоловік і татусь, найкращий син і брат, патріот і мужній солдат, який відчайдушно боронив свою українську землю, громаду, сім’ю від російського агресора.

Біля дому Олега в селі Велика Яблунька, зібрались родичі, друзі, колеги, побратими, жителі села та навколишніх населених пунктів, щоб віддати шану Герою.

Від рідної хати траурна хода у супроводі духового оркестру попрямувала до Свято-Хрестовоздвиженського Храму, де священники провели чин похорону полеглого бійця та помолилися за упокій його душі.

Опісля жалобна процесія переїхала в село Оконськ, де під стрілецький залп та звуки Державного Гімну України на місцевому кладовищі попрощалися з Воїном.

Нехай Господь дає сили рідним та близьким пережити це велике горе, а пам'ять про Олега завжди буде жити у наших серцях! Вічна шана Захиснику! Герої не вмирають!