СОЦІАЛЬНА РОБОТА В ГРОМАДІ

  • 475

Фото без опису

Соціальна робота з сім’ями, які перебувають у складних життєвих обставинах, є одним з пріоритетних напрямів діяльності відділення соціальної роботи ТЦСО Маневицької селищної ради.

В зазначеному напрямку роботи одним з найголовніших чинників є раннє виявлення сімей, які потребують сторонньої допомоги, з метою профілактики сімейного неблагополуччя, своєчасного виявлення проблем та надання відповідної якісної допомоги.

З цією метою, 30 серпня 2022 року, працівники відділення соціальної роботи ТЦСО Маневицької селищної ради, відділу «Служба у справах дітей» Маневицької селищної ради та сектору Маневицьке бюро правової допомоги Луцького місцевого центру з надання БВПД здійснили обстеження сімей селища Маневичі, що опинились в складних життєвих обставинах та сімей, в яких виховуються діти, що навчаються в інституційних закладах.

Зокрема, проведено бесіди з батьками щодо профілактики вживання спиртних напоїв та недопущення випадків ухиляння батьків від виконання батьківських обов’язків, підтримання належних санітарно-гігієнічних умов проживання, виховання дітей без насильства.

Фото без опису