Підписано меморандум про партнерство Маневицької та Слобожанської територіальних громад

  • 294

Фото без опису

Сьогодні в день Української Державності у Маневицькій селищній раді відбулася робоча зустріч очільників Маневицької та Слобожанської територіальних громад Олександра Гаврилюка і Івана Камінського та підписано меморандум про наміри подальшої співпраці у різних сферах діяльності обох селищних рад.

Такий непростий для держави час, завдяки спільним литовським друзям з міста Купішкіс,  об’єднав дві громади з Волинської та Дніпропетровської областей, для спільної роботи,  задля пришвидшення такої потрібної нам усім Перемоги.

На зустрічі були присутні начальники відділів, структурних підрозділів та комунальних підприємств Маневицької селищної ради, де у формі діалогу, поспілкувалися про основні аспекти роботи, обговорили сучасний стан справ та проблемні питання, що виникають у щоденному  житті територіальних громад та їх мешканців.

Слобожанський селищний голова Іван Камінський  у своїй розповіді зупинився на історії створення, фукціонування громади та  щиро подякував Олександру Гаврилюку за підставлене дружнє плече у тяжкий воєнний час.

Олександр Гаврилюк зазначив, що наша громада стала своєрідним «містком», що з’єднує територіальні громади з різних куточків України з закордонними партнерами та висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю і обмін позитивним досвідом в цілому.

Фото без опису

 

Фото без опису

 

Фото без опису