У Маневичах відзначили День Української Державності

  • 367

Сьогодні, у День Хрещення Київської Русі – України, вперше відзначається державне свято – День Української Державності.

У Маневичах зранку біля стенду «Назавжди в наших серцях» за участі керівництва, депутатів та працівників селищної ради, директорів комунальних підприємств, відбувся захід на честь видатних українців, причетних до українського державотворення, загиблих Героїв Небесної Сотні та російсько-української війни.

Долучилися до відзначення державного свята представники Слобожанської громади Дніпропетровської області, які з робочим візитом перебувають на території Маневицької громади, на чолі з селищним головою Іваном Камінським.

Хвилиною мовчання присутні вшанували усіх полеглих воїнів, які віддали своє життя за Україну у різні віхи її історії та поклали квіти до пам’ятного знаку загиблих Героїв. 

«Наш народ – сильна, мужня нація, яка шанує свою свободу, незалежність, рідну землю, своїх предків, величну історію українського державотворення. У цьому ми єдині і неповторні, а отже, зможемо захистити свою незалежність, стати європейською заможною країною», – зазначив очільник громади Олександр Гаврилюк. 

Слова подяки мужнім українським воїнам, волонтерам та усім хто підтримує ЗСУ висловив у своєму виступі начальник Першого відділу Камінь-Каширського РТЦК та СП, підполковник Олександр Плужнік.

Завершили проведення заходу урочистим підняттям Державного Прапора України. Урочисто на флагштоці біля Маневицької селищної ради поруч із синьо-жовтим стягом замайорів і прапор Європейського Союзу. Україна уже довела усьому світові своє право жити у вільній, демократичній, розвинутій, цивілізованій Європі. У піднятті прапорів взяли участь вихованці Маневицьких ліцеїв.