У відділі освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради новий керівник

  • 351

Згідно розпорядження Маневицького селищного голови від 31 травня 2022 року №61-ос Марчука Валерія Васильовича призначено на посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради. 

1 червня 2022 року відбулась нарада працівників відділу освіти, молоді та спорту за участю  Маневицького селищного голови Гаврилюка Олександра Оксентійовича з метою представлення новопризначеного начальника. Олександр Оксентійович зазначив, що Валерій Марчук зарекомендував себе як справедливий керівник, достойний визнання та кар’єрного зростання.

Варто згадати, що Валерій Васильович, історик за освітою, управлінець за покликанням, протягом кількох років успішно обіймав посаду директора Рудниківського ліцею зараз Колківської селищної ради, протягом останніх  півтора року професійно й результативно працював на посаді головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Маневицької селищної ради, виконував обов’язки начальника відділу з березня до сьогодні.

Щиро вітаємо Валерія Васильовича із новою високою, відповідальною посадою. Бажаємо міцного здоров’я, натхнення до праці, професійного зростання, здійснення кар'єрних і особистих цілей під мирним небом вільної України.