Розмовний клуб української мови "ГОВІР" запрошує на заняття вимушених гостей Маневиччини

  • 379

Фото без опису

Триває героїчний спротив українського народу проти російських окупантів-загарбників - це мужня боротьба за державну незалежність, суверенітет, територіальну цілісність України, добробут рідної землі і вільне майбутнє дітей. Питання належного функціонування державної мови на українській землі є напрочуд важливим, адже тепер мова є визначальним чинником і головною ознакою національної ідентичності, базовим системотвірним складником української громадянської нації. Володіння рідною мовою сьогодні набуває ключового значення!

Саме тому на базі Комунальної установи "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Маневицької селищної ради з 12 травня 2022 року розпочинає свою роботу Розмовний клуб української мови "ГОВІР" для внутрішньо переміщених осіб, які бажають краще володіти українською мовою та вільно почуватися в україномовному середовищі. 

Щочетверга на Вас чекають цікаві заняття з розвитку українського мовлення, вільне спілкування і нові знайомства, розвантажувальні та заспокійливі зустрічі з психологом. 

На засідання клубу запрошуються люди, яким через воєнні дії на території України довелося покинути свої домівки та тимчасово оселитись на прекрасній Маневиччині. Вік - необмежений, УЧАСТЬ БЕЗКОШТОВНА! 

Щоб стати учасником клубу, треба пройти реєстрацію за посиланням РЕЄСТРАЦІЯ "ГОВІР" або подзвонити за номером 0966415915 - Оксана Кушко, координатор роботи клубу.

Будемо раді кожному учаснику!