На Маневиччині попрощалися з загиблим воїном – Володимиром Савчуком

  • 475

Фото без опису

Захищаючи рідну країну від навали рашистів загинув наш земляк, житель села Бережниця, справжній патріот, достойний син України, завідувач Бережницької гімназії-філії ОЗЗСО «Троянівський ліцей» Володимир Савчук. Володимир Федорович був чудовим наставником для своїх учнів, батьком трьох чудових дітей. У 2014 - 2015 роках захищав країну від підступного ворога, пішов і зараз боронити свою Вітчизну та віддав найдорожче, своє життя на полі бою, захищаючи рідну землю від російського окупанта.
Напередодні, жителі селища Маневичі та сіл Прилісне, Карасин, Лишнівка, Нова Руда, Градиськ, Троянівка, Бережниця схиливши голови зустрічали Героя, який востаннє повертався додому.
Наступного дня біля рідного дому відбулося прощання з Героєм, а потім у місцевому храмі священнослужителями було проведено Панахиду за упокій душі українського воїна Володимира Савчука.
У скорбному заході взяли участь народні депутати України Ірина Констанкевич та Іван Крулько, голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, голови Камінь-Каширської районної адміністрації і ради Ольга Ващук та Віктор Сус, Маневицький селищний голова Олександр Гаврилюк, депутатський корпус та старости. Провести в останню дорогу воїна-захисника прийшли односельчани та жителі з усієї об’єднаної громади. Приїхали колеги-педагоги з багатьох куточків  області та бойові побратими.
Поховали Володимира Савчука з усіма військовими почестями на місцевому цвинтарі. Світлий, добрий спомин про воїна назавжди залишиться у наших серцях та спогадах його бойових побратимів, родичів і земляків. Жителі Маневицької громади схиляють голови в глибокій скорботі та висловлюють щирі співчуття мамі, дружині, дітям, рідним та близьким загиблого.

Вічна слава і спокій воїну! Герої не вмирають!

Слава Україні! Героям Слава!

 

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису800Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису