Створено бот для допомоги дітям у складних обставинах у воєнний час

  • 293

Фото без опису

Шановні жителі Маневицької громади!

Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот «Дитина не сама» для допомоги неповнолітнім у складних ситуаціях у воєнний час.

Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації, але дорослі мають зробити все, щоб допомогти.

Якщо ваша дитина загубилася, якщо ви бачите самотню дитину, якщо бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї, якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей, а також щодо інших питань стосовно дітей, скористайтеся телеграм ботом @dytyna_ne_sama_bot («Дитина не сама»).

Через військові дії діти можуть опинятися далеко від батьків або потрапляти у кризові ситуації. Наше спільне завдання – допомогти їм.
Якщо у нашій громаді є небайдужі громадяни, які згідні тимчасово прихистити дитину, залиште заявку, подавши свої дані (прізвище, ім’я, по батькові, мобільний телефон, область, населений пункт перебування та кількість дітей, яких ви можете прихистити) у телеграм боті за посиланням @dytyna_ne_sama_bot
Для вирішення питань, пов’язаних із захистом прав дітей на території громади, звертайтесь до відділу «Служба у справах дітей» Маневицької селищної ради. Контактна особа: начальник відділу - Вершкова Лариса Вікторівна, телефон 0687620939.