Увага! Важлива інформація!

  • 258

 

Повідомляємо, що керівництвом селищної ради здійснюється моніторинг суб’єктів підприємницької діяльності, які знаходяться на території громади та займаються торгівлею продуктів першої необхідності, а саме реалізують для жителів хлібобулочні товари, крупи, засоби гігієни та інші важливі товари. На фоні воєнного стану, деякі підприємливі люди піднімають ціни на ці щоденно необхідні товари. З 28 лютого 2022 року торгові точки,  де здійснюється торгівля, будуть постійно моніторитися спеціальними службами. У разі виявлення стрімкого підвищення цін на соціально значущі товари, будуть застосовуватися  міри різного характеру. Ми повинні розуміти, що у такий важкий для України час, потрібно згуртуватися та підтримувати один одного. 

Що стосується забезпечення свіжим хлібом жителів Маневицької територіальної громади повідомляємо наступне. За повідомленням підприємця Людмили Данилюк Маневицька хлібопекарня випікає хліб у три зміни,  тому усі торгові точки краю будуть забезпеченні цим стратегічним  продуктом. У достатній кількості поповнено і запаси борошна на хлібопекарні.

Крім того, звертаємо увагу усіх підприємців, які займаються реалізацією алкогольних напоїв на території селищної ради,  що відповідно до наказу №1 від 27 лютого 2022 року Камінь-Каширської районної військової адміністрації, заборонено торгівлю алкогольними напоями та речовинами, виробленими на спиртовій основі. Сьогодні працівниками селищної ради  роздано усім суб’єктам підприємницької діяльності, копії зазначеного наказу,  з проханням розмістити у доступному для покупців  місці. У разі виявлення фактів порушення цього наказу, просимо негайно повідомляти працівників поліції або керівництво селищної ради. 
Шановні громадяни, керівництвом селищної ради на території нашої громади постійно проводиться моніторинг ситуації та здійснюються заходи щодо забезпечення життєдіяльності у різних сферах діяльності. Будьмо згуртованими, уважними та милосердними один до одного, не нагнітаймо і так важку ситуацію  в державі. Перемога за нами!