ПОПЕРЕДЖЕННЯ про небезпечні та стихійні метеорологічні явища

  • 1042

Фото без опису

30 грудня  

По області та в Луцьку на дорогах ожеледиця. Місцями слабка ожеледь  (Рівень небезпечності – І, жовтий)

 

ПРОГНОЗ ПОГОДИ

30 грудня:

Луцьк Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів. Слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 4-6° морозу, вдень від 0-2° тепла.

Область Хмарно з проясненнями. Без істотних опадів, місцями слабка ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер південний, 5-10 м/с. Температура вночі 3-8° морозу, вдень від 2° морозу до 3° тепла.

 

31 грудня

Хмарно з проясненнями. Вночі дощ з мокрим снігом, вдень невеликий дощ, місцями з мокрим снігом. Вночі місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с. Температура вночі від 1° морозу до 4° тепла, вдень 2-7° тепла.

 

1 січня

Хмарно з проясненнями. Дощ, місцями з мокрим снігом. Вночі місцями ожеледь. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 7-12 м/с, місцями пориви 15-20 м/с.  Температура вночі 0-5° тепла, вдень 3-8° тепла.

 

Консультативний прогноз:

2 січня

Хмарно з проясненнями. Місцями невеликий дощ з мокрим снігом. На дорогах ожеледиця. Вітер західний, 5-10 м/с. Температура протягом доби від 2° морозу до 3° тепла.

 

3 січня

Хмарно з проясненнями. Вночі дощ з мокрим снігом, вдень дощ. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 0-5° тепла, вдень 3-8° тепла.

 

 Волинський  обласний центр з гідрометеорології